Słownik podstawowych terminów pozycjonowania

Pozycjonowanie jak każda dziedzina wiedzy ma swój język, nie zawsze zrozumiały dla większości Użytkowników internetu. Nawet jeżeli nie zajmujesz się zawodowo pozycjonowaniem, warto zapoznać się z tymi pojęciami.

Takie pojęcia jak: Anchory, Tagi, SWL, Duplicate content, Google Dance, Page Rank, itp... przeciętnemu Użytkownikowi internetu nic nie mówią i prawdopodobnie o nich nie słyszał, bo w zasadzie do niczego nie są mu potrzebne. Jeżeli jednak posiadasz własną stronę i chcesz aby była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, te pojęcia nie mogą być Ci obce.
Postaram się w miarę przystępnie wyjaśnić kilkadziesiąt pojęć związanych z pozycjonowaniem stron. Zapoznaj się z nimi, nawet jeżeli nie zaczniesz sam pozycjonować swojej strony, łatwiej będzie Ci rozmawiać z pozycjonerem.

Zagadnienia poruszane na tej stronie opisuję dla przeciętnego Użytkownika internetu starając się wyjaśnić w miarę przystępnym językiem podstawowe pojęcia związane z pozycjonowaniem stron.
Nie będę jednak "drążył głęboko tematów" bo to nie jest strona dla pozycjonerów.

Bardziej zaawansowani Użytkownicy bez problemu znajdą obszerniejsze omówienie tematów na blogach prowadzonych przez pozycjonerów i dla pozycjonerów. Jednak moim zdaniem osobie która chce zlecić pozycjonowanie swojej strony, omówione tutaj zagadnienia w zupełności wystarczą.

Ostatnia zmiana: 3.11.2012

Oferta pozycjonowania stron

Czy chciałbyś znacząco zwiększyć ilość użytkowników na swojej stronie?
Czy chciałbyś aby Twoją stronę odwiedzali w większości użytkownicy zainteresowani oferowanymi przez Ciebie usługami i produktami?
Jeżeli tak, to zapamiętaj magiczne słowa: Pozycjonowanie stron. » więcej

Kontakt

tel.: 531 253-970

e-mail: seo@dobry-pozycjoner.pl

» chcesz o coś zapytać?

pozycjonowanie stron kraków pozycjonowanie www
Wszelkie prawa autorskie do materiałów zastrzeżone. Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny.