Optymalizacja i Pozycjonowanie stron www.

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza w stosunku do poniesionych nakładów metoda pozyskiwania Klientów przez internet. Warto więc zainteresować się tym zagadnieniem. Jeżeli masz swoją stronę, zastanów się ilu Użytkowników internetu codziennie wpisuje w Google frazy związane z Twoją działalnością.
To mogą być Twoi klienci, a Ty ich codziennie tracisz bo nie pozycjonując swojej strony, nie dajesz im szans na odnalezienie Ciebie, Twoich produków czy usług.

Kilka zadań o mnie . . .

Na stałe mieszkam i pracuję w Krakowie. Pozycjonuję jednak strony Klientów z całego kraju, internet bowiem nie ma ograniczeń i nie ma znaczenia czy Zleceniodawca ma siedzibę w Krakowie czy na drugim końcu kraju.
Zresztą określenie, że pracuję w Krakowie to nie do końca jest prawdziwe. Do pracy wystarczy laptop i komórka więc pracuję w biurze, czasami w kawiarni, w pociągu, w samolocie. Jeżeli tylko mogę włączyć laptopa to znaczy, że jestem w pracy ;-)

Lubię swoją pracę i w sieci spędzam kilkanaście godzin dziennie. Polubiłem Google i czasami mam wrażenie, że z delikatną wzajemnością ;-)
Pozycjonując strony moich Klientów nie zapycham indeksu Googla tysiącami spamerskich stron zapleczowych, stosuję raczej White Seo, a Google zwykle odpłaca mi się systematycznym wzrostem pozycji stron.
Google oczywiście ma swoje kaprysy i wyskoki, czasami zastanawiam się czy nie jest kobietą ;-), zdarzają się poranki kiedy z top3 robi się top30, ale uważam, że w takiej sytuacji podobnie jak z kobietą należy przeczekać. Żadnych gwałtownych ruchów, spacer, dobra książka i po kilku dniach wszystko wraca do normy ;-)

Zapraszam do skorzystania z moich usług Optymalizacji i Pozycjonowania stron www. Gwarantuję profesjonalizm i skuteczność popartą wieloletnim doświadczeniem. Pozycjonuję z sukcesem różne strony, nawet tzw. "trudne, konkurencyjne tematy".
Miarą sukcesu jest zadowolenie Zleceniodawcy.

Bardzo ważne jest aby zasięgnąć rady pozycjonera jeszcze na etapie planowania strony. Pozwoli to uniknąć wielu kosztownych modyfikacji strony, strona dobra dla Użytkownika, nie zawsze jest dobra dla wyszukiwarek.

Ostatnia zmiana: 3.11.2012

Oferta pozycjonowania stron

Czy chciałbyś znacząco zwiększyć ilość użytkowników na swojej stronie?
Czy chciałbyś aby Twoją stronę odwiedzali w większości użytkownicy zainteresowani oferowanymi przez Ciebie usługami i produktami?
Jeżeli tak, to zapamiętaj magiczne słowa: Pozycjonowanie stron. » więcej

Kontakt

tel.: 531 253-970

e-mail: seo@dobry-pozycjoner.pl

» chcesz o coś zapytać?

Wszelkie prawa autorskie do materiałów zastrzeżone. Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny.